„Mamą Być”, czasopismo skierowane do młodych mam i przyszłych mam, to nowy tytuł naszego wydawnictwa. Kolportowane jest bezpłatnie do Szkół Rodzenia i na oddziały położnicze na terenie całej Polski. Trafia do naszych Czytelniczek w momentach, kiedy mają jeszcze czas na czytanie. Poza tym jest bezpłatne, dzięki czemu nie ma bariery finansowej, która mogłaby uniemożliwić im lekturę.

Ładna, elegancka oprawa, kolorowe strony, duże zdjęcia ilustrujące ciekawe artykuły to atuty naszego czasopisma. Znaleźć w nim można porady, prezentacje, ciekawostki – wszystko związane z ciążą, porodem lub noworodkiem. Porady położnej, wspomnienia młodych mam z okresu ciąży i porodu, ich rady, co robić, aby jak najlepiej przeżyć te 9 miesięcy. To wszystko można znaleźć w „Mamą Być”.

Format: A4, Nakład: 10 tys. egzemplarzy, Papier: kreda

Wydawnictwo bezpłatne, kolportowane bezpośrednio do szkół rodzenia i na oddziały położnicze na terenie całej Polski.

_____

„W Sanatorium” to czasopismo skierowane bezpośrednio do kuracjuszy i klientów sanatoriów. Nakład kierowany jest wprost do ośrodków sanatoryjnych, wypoczynkowych i leczniczych. Trafia do Czytelników w chwili, kiedy mają wolny czas, chętnie i bez pośpiechu sięgają po kolorowe, stylowe czasopismo, udostępniane bezpłatnie na terenie ośrodków. Część nakładu magazynu „W Sanatorium” wysyłana jest do Uniwersytetów III wieku, których słuchacze są grupą szczególnie aktywnych i otwartych na nowości seniorów.

O czym traktuje „W Sanatorium”? O zdrowiu, podróżach, urodzie, zdrowym trybie życia, itp. tematach, które zwykle znajdują duże grono Czytelników, szczególnie w grupie osób, które dbają o swoje zdrowie i inwestują w nie swój czas, wysiłek i pieniądze.

Format: A4, Nakład: 10 tys. egzemplarzy, Papier: kreda

Wydawnictwo bezpłatne, kolportowane bezpośrednio do ośrodków sanatoryjnych, wypoczynkowych, leczniczych i Uniwersytetów III wieku.

_____

„Informator Słupski” to lokalny miesięcznik reklamowy ukazujący się na rynku lokalnym od października 2014 r.

Format: B5, Nakład: 10 tys. egzemplarzy, Papier: kreda

Wydawnictwo bezpłatne, kolportowane bezpośrednio do domów i mieszkań na terenie Słupska i okolic.